Oferty pracy dla dziewcząt w kierunku modelingu

Lokalizacja

Kraj:
Australia
Miasto:
Aberdeen

Kategoria

Inne

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Hunni zatrudnia teraz FIFO! Hunni to wiodąca australijska agencja turystyczna. Nasi pracownicy zarabiają więcej niż jakikolwiek inny pracownik w branży usługowej, ponieważ stale monitorujemy trendy klientów, aby zapewnić Ci możliwie najskuteczniejsze zatrudnienie. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży nasz zespół zarządzający wspiera naszych pracowników i ciężko pracuje, aby utrzymać standardy branżowe.
Co oferujemy:
1. Nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze, a ponieważ zajmujemy się wyłącznie usługami wyjazdowymi, zapewniamy kierowcę przeszkolonego w zakresie bezpieczeństwa, który pozostaje przy Tobie podczas Twojej zmiany.
2. Struktura prowizji rozpoczynająca się od podziału 75/25 na Twoją korzyść, przez pierwszy miesiąc przez drugi miesiąc, później, w oparciu o wyniki i zaangażowanie, prowizja jest negocjowana indywidualnie.
3. nasi właściciele/kierownictwo są zobowiązani do zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy i ogólnie współpracują z personelem pomocniczym, aby zapewnić każdemu komfort i bezpieczeństwo podczas procesu i całej wycieczki.
4. Zakwaterowanie i podróż pod pewnymi warunkami.
5. Dostęp do naszego ekskluzywnego prywatnego odrzutowca pod pewnymi warunkami.
6. Przerwy w wycieczkach towarzyskich i firmowy program miesięcznych nagród. Wraz z rozwojem naszej obecnej bazy możemy oferować zarówno zmiany dzienne, jak i nocne, celem operacyjnym jest praca w krótszym czasie i zarabianie większych pieniędzy.
Poszukujemy osób, które chciałyby z nami podróżować:
1. Wysoce zmotywowane kobiety w tym wieku mogą swobodnie podróżować z nami w ramach regularnych przylotów, wylotów i przestojów w rodzinnym mieście.
2. Być w stanie pracować przez trzy tygodnie poza domem, przy czym jeden tydzień na cztery można spędzić w domu, pracując 4–5 dni w tygodniu przez okres trzech tygodni, ale nie wyłącznie, 12 godzin dziennie zmiana.
4. Dobrze się bawić w pracy i tworzyć dobre relacje robocze z klientami oraz dokonując zmiany rezerwacji.
5. Pracować bez narkotyków i zgodnie z wymogami polityk i procedur BHP.

ID: 8156