Praca dla dorosłych dla kobiet

Lokalizacja

Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin

Kategoria

Inne

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Profesjonalne zarządzanie jest kluczem do wysokich zarobków – wybierz sprawdzoną od lat ofertę pracy prywatnej dla dorosłych Seksownych Babes!

Siedziba Seksownych Babes znajduje się w Niemczech, w mieście Mannheim i od wielu lat współpracuje ze stabilną klientelą, więc o każdej porze roku, kiedy aplikujesz na tę ofertę pracy dla dorosłych, wyjdziesz usatysfakcjonowany na koniec swojego pobytu. Dzielni stali bywalcy są zawsze mile widziani, aby poznać nowe, urocze panie, które mówią na poziomie podstawowym po niemiecku i można je gościć w nowoczesnych, odnowionych pokojach.

Tutaj również działa znany system procentowy, co oznacza, że ​​nigdy nie możesz zejść na minus, a większość swoich zarobków otrzymasz: 60% + WSZYSTKIE DODATKOWE – bez ukrytych wydatków! Ponadto pełny koszt reklam premium pokrywa właściciel!

Jeśli masz ukończone 18 lat, ale mniej niż 50 i chcesz pracować w małym zespole, w legalnej, zarejestrowanej niemieckiej pracy erotycznej, to Twoja szansa! Jesteś w 100% odpowiedzialny za to, co robisz, a czego nie robisz, nic nie jest obowiązkowe!

Rezerwacja:

Możesz zarezerwować semestr na 1-2 tygodnie, ale chcielibyśmy planować z Tobą na dłuższą metę. Dołożymy więc wszelkich starań, abyś dobrze się bawił i zarabiał tutaj jak najwięcej!

Co oferujemy:

gwarantowane wysokie zarobki na stałe, z codziennymi wypłatami!

Usługa opcjonalna – NIC NIE WYMAGA – możesz dobrze zarobić bez dodatków!

zakwaterowanie bezpłatne, WŁASNY POKÓJ, WiFi i wyposażona kuchnia

stała klientela

reklamy premium

bezpłatny parking przed domem

absolutna dyskrecja i najlepsze warunki pracy

Śmiało pytaj/aplikuj, właściciel chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!

ID: 8385