Praca dla dorosłych kobiet

Lokalizacja

Kraj:
Szwajcaria
Miasto:
Aarau

Kategoria

Inne

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Prawidłowa właścicielka i stabilne zarobki, jeśli ubiegasz się o tę szwajcarską pracę!

Girls Deluxe – nazwa, która oznacza luksus!

Pracuj komfortowo, w warunkach wellness, pod ustalonymi prywatnymi adresami erotycznymi! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właściciela możesz wybierać spośród różnych typów miejsc pracy dla dorosłych w różnych miastach, ale wszystkie mają to samo: jakość – wysokie zarobki – mnóstwo stałych bywalców!

Zapraszamy do składania aplikacji dziewczyny w wieku 18-45 lat! Nie ma problemu, jeśli jesteś początkujący, pomożemy Ci odnieść sukces w tej dziedzinie!

Poszukujemy dziewcząt, które chcą pracować i zarabiać pieniądze w dorosłej pracy. Aby to zrobić, musisz mieć rację, mieć przyjazny, bezpośredni styl wobec gości i wyrafinowany wygląd. Będziesz także potrzebować znajomości języków, ponieważ właścicielka jest Szwajcarką, więc możesz z nią rozmawiać po niemiecku!

ZŁY RAGAZ, BUCHS, CHUR, MELS.

Znane prywatne kluby, prywatne apartamenty i studia erotyczne oferowane przez Girls Deluxe zlokalizowane są w pobliżu biznesowego centrum Szwajcarii. Tutaj w końcu masz okazję poznać wpływowych, bogatych, dobrze opłacanych biznesmenów. Godziny pracy są całkowicie elastyczne, to zależy od Ciebie!

Dyskretne prywatne apartamenty ze wszystkim, co potrzebne do pracy: pościelą, ręcznikami, detergentami, środkami czystości, pełnym wyposażeniem kuchni, pralką i suszarką, pojemnymi szafami i dużymi lustrami, artykułami do pracy – wszystko jest dla Ciebie!

% lub tygodniowy czynsz – dziennie 800 CHF Zarobki.

Nie musisz się nawet martwić o ogłoszenie lub rejestrację do pracy, ten ciężar zdejmuje z Twoich barków kadra kierownicza.

Co oferuje Girls Deluxe:

Stała reklama to stała baza klientów, mnóstwo stałych bywalców!

Najlepszy potencjał zarobkowy

Bezpłatny harmonogram

Niezależność

Samozatrudnienie

Darmowe zakwaterowanie

Zrelaksowane środowisko pracy – ekskluzywne pokoje

Chcesz zarobić wystarczająco dużo pieniędzy w Szwajcarii, nie martwiąc się o przyszłość? Chcesz naprawdę beztroskiego życia? Z Girls Deluxe to możliwe, wystarczy, że zgłosisz się!

Helena – właścicielka.

ID: 8515