Locuri vacante pentru femei din industria modellingului

Locație

Țară:
Grecia
Oraș:
Atena

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Ești în locul potrivit, pentru că astăzi angajăm fete din toată lumea.

Oferim bilet gratuit fetelor pentru a veni în Grecia. Este asigurat un sofer pentru transportul de la si catre aeroport.

Vei caza intr-un hotel de 4 stele si vei lucra in capitala Greciei, Atena si alte orase mari precum Salonic, Larissa, Patra, Mykonos, Santorini si Creta.

Nu trebuie să vorbiți limba greacă, dar trebuie să aveți între 18-25 de ani. Avem nevoie de abilități sociale, adaptabilitate și flexibilitate și, la fel ca multe alte locuri de muncă din acest domeniu, condiție fizică bună.

A fi stare fizică îți oferă un avantaj! Dacă ai un corp atractiv, o personalitate plăcută și un simț al modei demn, ai calificările pe care ni le solicităm. A fi prietenos și profesionist în același timp este foarte important pe parcursul angajării în Atena. Sex-appeal-ul este ceea ce caută majoritatea clienților în această linie de afaceri, așa că fă tot posibilul!

Prioritatea noastră principală este satisfacția clientului, la fel ca serviciul clienți în majoritatea companiilor. Singura excepție este aceea că se concentrează asupra mijloacelor fizice și a relațiilor interpersonale.

Provocările zilnice vor fi grele, așa că fitness-ul este o necesitate excelentă pentru modelele pentru a avea succes. La urma urmei, frumusețea este cea mai mare armă a unei femei.

Avem nevoie de o durată de tur de cel puțin 14 zile. Prețul este de 140€ – 160€ pe oră și veți oferi servicii de apelare și apelare. Venitul din munca este de 50/50 la agentie.

Deveniți un model adult în Grecia astăzi!

ID: 8644