Oferty pracy dla kobiet w branży modelek

Lokalizacja

Kraj:
Grecja
Miasto:
Ateny

Kategoria

Inne

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ dzisiaj zatrudniamy dziewczyny z całego świata.

Oferujemy darmowy bilet dla dziewcząt na przyjazd do Grecji. Zapewniamy kierowcę do transportu z i na lotnisko.

Zatrzymasz się w 4-gwiazdkowym hotelu i będziesz pracować w stolicy Grecji, Atenach i innych dużych miastach, takich jak Saloniki, Larissa, Patra, Mykonos, Santorini i Kreta.

Nie musisz znać języka greckiego, ale musisz mieć od 18 do 25 lat. Wymagamy umiejętności społecznych, zdolności adaptacyjnych i elastyczności oraz, jak wiele innych zawodów w tej branży, dobrej kondycji fizycznej.

Sprawność fizyczna daje przewagę! Jeśli masz atrakcyjne ciało, miłą osobowość i odpowiednie wyczucie mody, masz kwalifikacje, o które prosimy. Bycie jednocześnie przyjaznym i profesjonalnym jest bardzo ważne podczas całej pracy w Atenach. Seksapil jest tym, czego większość klientów szuka w tej branży, więc daj z siebie wszystko!

Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie klienta, podobnie jak obsługa klienta w większości firm. Jedynym wyjątkiem jest skupienie się na środkach fizycznych i relacjach międzyludzkich.

Codzienne wyzwania będą trudne, więc sprawność fizyczna jest niezbędnym warunkiem, aby modelki mogły odnosić sukcesy. W końcu piękno jest największą bronią kobiety.

Wymagamy, aby wycieczka trwała co najmniej 14 dni. Cena wynosi 140 € – 160 € za godzinę i zapewniasz usługi połączeń przychodzących i wychodzących. Dochód z pracy wynosi 50/50 w agencji.

Już dziś zostań dorosłą modelką w Grecji!

ID: 8644