Praca dla kobiet w branży dla dorosłych

Lokalizacja

Kraj:
Grecja
Miasto:
Ateny

Kategoria

Inne

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Wakacje i pieniądze. Poszukujemy pięknych dziewczyn do najlepszego biura w Grecji z wysokimi zarobkami, prywatnym pokojem w 4-gwiazdkowym hotelu.

System 50:50% – 3000 do 6000 Euro tygodniowo!

Cena wywoławcza od 140 Euro/godz.

Dodatki są Twoje! Usługa Incall Outcall To jest!

Jeśli masz dobrą obsługę i jesteś miły, możesz zarobić więcej! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, my zajmiemy się resztą! Co trzeba zrobić, żeby zostać częścią naszego biura:

Ładny wygląd

18 +

Doświadczenie nie ma znaczenia, możesz być początkujący

Uczciwość, rzetelność

życzliwość

Porządek i szacunek dla otoczenia i pracy

To będzie na Ciebie czekać, gdy złożysz wniosek:

Pracuj za wysokie ceny w Grecji!

Wysokie zarobki dzięki pracy dla dorosłych

Spersonalizowane reklamy

Osobne pokoje dla każdego

Bezpłatna taksówka.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w profesjonalnym zespole, aplikuj za pomocą thevibera lub WhatsApp!

Do aplikacji dołącz kilka swoich zdjęć (selfie, nieretuszowane).

ID: 8520