Oferta pracy dla kobiet w branży masażu erotycznego

Lokalizacja

Kraj:
Węgry
Miasto:
Balatonfured

Kategoria

Masaże erotyczne

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Drogie Panie! Chcesz pracować z najlepszym zespołem w Budapeszcie?

Poszukuję nowego, przystojnego kolegi z dobrą obsługą do mojego przyjaznego, centralnego, ruchliwego salonu erotycznego w 13. dzielnicy, z elitarną klientelą, wysokiej jakości, erotyczną pracą, z dobrą obsługą, pokażę wszystkim początkującym paniom wszystko, co może jak najlepiej wykorzystać swoje oczekiwane zarobki.

Oczekiwania: bądź dziewczyną ładną, dekoracyjną, uczciwą, uporządkowaną, zorientowaną na gości, wymagającą, niezawodną i punktualną!

Właścicielka, atmosfera wolna od mężczyzn! Wiele codziennych wydarzeń na stronie! Możesz u mnie pracować za dzienną wypłatę!

Twoje dzienne zarobki zależą od Ciebie, wszystko dodatkowe jest w 100% Twoje!

Żadnych ukrytych kosztów, zapewniam wszystko do pracy, po prostu przynosisz własne. Warunki się nie zmienią!

Przyjmuję zgłoszenia od dziewcząt z Budapesztu i ze wsi. Możesz także pracować w domu!

Czekam na Twoją aplikację zawierającą co najmniej dwa pełnowymiarowe zdjęcia. Możesz także skontaktować się ze mną na Viber i WhatsApp.

Jeśli chcesz aplikować, ważne jest, abyś podał numer telefonu, abym mógł się z Tobą jak najszybciej skontaktować!

ID: 8692