Oferta pracy dla kobiet w branży masażu erotycznego

Lokalizacja

Kraj:
Węgry
Miasto:
Balatonfured

Kategoria

Masaże erotyczne

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Poszukujemy młodych, wymagających dziewczyn na uczciwych warunkach od zaraz do naszego salonu w 13 dzielnicy (nie Marina Beach!) z ugruntowaną klientelą, który od kilku lat działa znakomicie!

Gwarantowane miesięczne zarobki na poziomie 2 – 3 milionów HUF!

Co oferujemy:

Legalna, zadeklarowana praca
Legalne, legalne zatrudnienie
Ponadprzeciętne wynagrodzenie
Młoda, przyjazna firma, rodzinna atmosfera
Darmowa profesjonalna fotografia
Stała stabilna praca
Weekendy wolne
Jeśli jesteś początkujący lub potrzebujesz szkolenia
Pracujemy przy wysokich cenach i staramy się zagwarantować klientelę wysokiej jakości
Wszystkie dodatki są w 100% Twoje
Możliwość zakwaterowania
Natychmiastowy start
Nasze oczekiwania:

Dekoracyjna zewnętrza
Niezawodność
Wymagająca, precyzyjna praca
Ważne, że chcesz zarabiać i chcesz pracować! Jesteśmy uczciwi we wszystkich przypadkach i tego oczekujemy od naszych kandydatów. U nas wyjątkowo raportowanie nie stanowi bariery, jeśli jest to dla Ciebie ważne.

Powitamy Twoją aplikację wraz z pełnowymiarowym zdjęciem przez telefon, e-mail i WhatsApp!

ID: 8690