Ekskluzywna oferta pracy dla kobiet w branży dla dorosłych

Lokalizacja

Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Aberystwyth

Kategoria

Inne

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Drogie Panie. W związku z rozwijającą się działalnością i rosnącą klientelą poszukujemy nowych seksownych twarzy do naszej agencji.

Korzyści: Praca w ciepłym zespole, zapewnione wyżywienie, zakwaterowanie, ponad 450 funtów dziennie w niepełnym wymiarze godzin i więcej w pełnym wymiarze godzin oraz możliwość awansu na wyższe stanowiska.

Twoje bezpieczeństwo i prywatność są dla nas ważne, zadbamy o to, aby Twoja tożsamość pozostała tajemnicą, a bezpieczeństwo było zawsze z Tobą.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w branży, czy doświadczonym profesjonalistą, staramy się pomóc Ci w dopasowaniu się do podstawowego szkolenia i własnego prywatnego mieszkania zapewniającego prywatność. Telefon będzie obsługiwany przez recepcjonistę, a Twoje reklamy online będą tworzone i obsługiwane za Ciebie.

Jeśli kochasz swoją niezależność, oferujemy również oferty wyłącznie z mieszkaniem.

Skontaktuj się z nami wkrótce!

ID: 8787