Oferty pracy dla kobiet w branży lap-dance

Lokalizacja

Kraj:
Włochy
Miasto:
Adriatycka Alba

Kategoria

Kluby i kabaret

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Dołącz do naszej kadry i zostań tancerzem Lap Dance, gwarantujemy Ci doskonałe zarobki i życie pełne satysfakcji

Pracę w najbardziej prestiżowej restauracji we Włoszech: Miesięczne zarobki powyżej 4,000.00 €

Stałe miesięczne wynagrodzenie 1,500.00 € + 20% prowizji od napojów i butelek, 50% na pokazach prywatnych

Stała umowa o pracę

Transfert: darmowa praca

Umowa o pracę: Minimum na miesiąc

Płatności co kolejny tydzień

Bilet lotniczy: zwrot pieniędzy w przypadku umów na minimum 3 miesiące

Niezbędne dokumenty: Dowód osobisty UE lub paszport UE

Zakwaterowanie dostępne w pokoju z 1 inną dziewczyną w czystym i przyzwoitym mieszkaniu, centralnie położonym, w pobliżu supermarketów, fryzjerów, siłowni

Uwaga: Penelope od ponad 10 lat jest jednym z najbardziej prestiżowych włoskich klubów, nigdy nie był zamknięty, nie ma narkotyków, nie ma prostytucji

ID: 8791