Oferta pracy dla kobiet w branży kamer internetowych

Lokalizacja

Kraj:
Włochy
Miasto:
Adriatycka Alba

Kategoria

Modelowanie kamery internetowej

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Isla Bonita Studio to nowa agencja dla żywych modelek, chcących zrealizować swoje marzenia i uzyskać stabilny dochód w przyszłości.

Poszukujemy modeli do kamer internetowych, zarówno online, jak i do naszego studia na Wyspach Kanaryjskich.

Oferujemy pracę w domu z kamerami internetowymi, pracę w studio (gdzie gościmy Cię w naszej willi) lub możesz przenieść się w pobliżu naszego studia dla naszych usług.

-- Opis pracy --

Naszym celem jest tworzenie modeli na żywo, od kamer internetowych, przez samych fanów, aż po Instagram… dzieje się tak, ponieważ chcemy dać Ci wybór na przyszłość. Zawsze, gdy będziesz chciał z czegoś zrezygnować, będziesz miał inne rzeczy, które przyniosą Ci pieniądze.

Dlatego ważne jest, abyśmy mieli kogoś, kto chce pójść o 5 kroków dalej, a nie tylko robić kamery internetowe, aby przynieść do domu pensję podstawową.

Jeśli przyjedziesz do naszej willi (liczba miejsc ograniczona) zapewniamy

– mieszkanie tylko dla Ciebie

– cała willa

– piękna lokalizacja (to zasługa matki natury)

- Trening

– Zarządzanie Instagramem i Onlyfans

– sesja zdjęciowa, filmowanie, tworzenie treści.

– Ruch, dużo prawdziwego ruchu, aby skrócić czas potrzebny na osiągnięcie sukcesu.

Jeśli chcesz zacząć od domu, zawsze możemy zapewnić Ci większy ruch, a w razie potrzeby możemy również zarządzać tylko fanami i innymi mediami społecznościowymi

Czego potrzebujemy od ciebie

- zobowiązanie

– chęć odniesienia sukcesu

Jeśli się martwisz, że będzie to 12 godzin kamery, 10 godzin zdjęć… To nieprawda, cenimy sobie wolny czas, a szczęście, szczęśliwy pracownik, jest nieocenionym pracownikiem.

Ale jeśli myślisz, że przyjedziesz i po prostu pojedziesz na wakacje, mylisz się. Na pewno nie cenimy lenistwa

Jeśli pracujesz w domu, wszystko zależy od Ciebie, możesz wybrać, kiedy chcesz pracować, ale pamiętaj… to praca na pełny etat i tak powinieneś ją traktować

Nasze dane kontaktowe:

[email chroniony]

+39 351 815 3201

ID: 8816