Post vacant pentru femei în domeniul modellingului

Locație

Țară:
Rusia
Oraș:
Moscova

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Îți dorești o viață strălucitoare și luxoasă, care nu se va termina niciodată? Suntem gata să vă oferim un loc de muncă bine plătit și veți primi bani în fiecare zi.

Agenție, care lucrează în Sankt Petersburg, de mulți ani, mulțumind bărbaților cu serviciul lor, și fetelor cu venituri mari, te invită, da da TU și garantează confidențialitate deplină, siguranță, precum și cele mai bune și confortabile condiții din Sankt Petersburg. .

Venitul fetelor noastre pentru o zi ajunge la 800 de dolari.

Totul depinde doar de dorința ta, nu lăsa străinii să-ți controleze destinul, ai dreptul să iei singur decizii adecvate. În față așteaptă un viitor luminos, pregătit pentru schimbări radicale? Atunci alătură-te echipei noastre!
Conditii de lucru:
Conditii de munca pe care le asiguram:
-Venit minim garantat de la 500.000 p.
-Management super loial, vom discuta totul, luam in considerare toate tipurile.
-Apartamente clasa lux in centrul orasului.
-Ajutor nerezident, cu relocare si asigurare de locuinte, se intalnesc la statie sau la aeroport.
Și ține minte, totul depinde doar de tine, nu de părerea altora.
Cerinte:
18+

Telegramă: @Workgirlsx

ID: 8656