Locuri vacante pentru femei în industria lap-dance

Locație

Țară:
Italia
Oraș:
Zorii Adriaticii

Categorii

Cluburi și Cabaret

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Alăturați-vă personalului nostru și deveniți dansator Lap Dance, vă garantăm câștiguri excelente și o viață plină de satisfacții

Lucrează în cel mai prestigios restaurant din Italia: Câștiguri lunare de peste 4,000.00 EUR

Salariu fix lunar 1,500.00 € + comisioane 20% la băuturi și sticle, 50% la spectacole în privat

Contract de munca obisnuit

Transfer: muncă gratuită

Contract de munca: Minim o luna

Plăți în fiecare săptămână ulterioară

Bilet de avion: rambursare pentru contracte de minim 3 luni

Documente necesare: carte de identitate UE sau pașaport UE

Cazare disponibila in camera cu inca 1 fata intr-un apartament curat si decent situat central langa supermarketuri, coafor, sala de sport

Notă: Penelope este unul dintre cele mai prestigioase cluburi italiene de peste 10 ani, nu a fost niciodată închis, fără droguri, fără prostituție

ID: 8791