Post vacant pentru femei în industria webcam-urilor

Locație

Țară:
Italia
Oraș:
Zorii Adriaticii

Categorii

Modelare cu camere web

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Isla Bonita Studio este o nouă agenție pentru modele live dornice să-și realizeze visele și să obțină un venit viitor stabil.

Căutăm modele pentru camere web, atât online, cât și pentru studioul nostru din Insulele Canare.

Oferim lucrul la domiciliu cu camere web, lucru în studio (unde vă găzduim în vila noastră) sau puteți alege să vă mutați lângă studioul nostru pentru serviciile noastre.

-- Descrierea postului --

Ne propunem să creăm modele live, de la camere web, la onlyfans, la instagram... asta pentru că vrem să-ți oferim o alegere pentru viitor, ori de câte ori vrei să renunți cu ceva, vei avea alte lucruri care să-ți aducă bani.

De aceea este important pentru noi să avem pe cineva care dorește să meargă 5 pași mai departe și nu doar să facem camere web pentru a aduce acasă un salariu de bază.

Dacă veți veni la vila noastră (locurile sunt limitate), vă vom asigura

– apartament doar pentru tine

– o vilă întreagă

– o locație frumoasă (ei bine, asta datorită mamei natură)

- Instruire

– Managementul Instagram și Onlyfans

– ședințe foto, ședințe video, creare de conținut.

– Trafic, mult trafic real pentru a reduce timpul de care aveți nevoie pentru a ajunge la succes.

Dacă doriți să începeți de acasă, vă putem aduce întotdeauna mai mult trafic și, dacă aveți nevoie, putem gestiona doar fanii și alte rețele sociale

De ce avem nevoie de la tine

– angajamentul

– dorința de a reuși

Dacă ești îngrijorat, vor fi 12 ore de cameră, 10 ore de filmări... nu este cazul, prețuim timpul liber, iar fericirea, un angajat fericit, este un muncitor neprețuit.

Dar, de asemenea, dacă te gândești să vii și să faci doar o vacanță, te înșeli. Cu siguranță nu prețuim lenea

Dacă lucrați de acasă, totul depinde de dvs., puteți alege când să lucrați, dar amintiți-vă... este un job cu normă întreagă și ar trebui să vă tratați așa

Detaliile noastre de contact:

[e-mail protejat]

+ 39 351 815 3201

ID: 8816