Locuri vacante pentru fete într-un club privat

Locație

Țară:
Belgia
Oraș:
Aalst

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Dragele mele doamne,

Clubul nostru din Belgia caută fete frumoase și simpatice care să se alăture echipei noastre.

Clubul nostru mai are loc pentru niște domnișoare frumoase. Sara's Secret este un club înfloritor unde vine o mare varietate de public și toată lumea este binevenită. Ești acea domnișoară atractivă și socială care se va alătura echipei noastre?

Ce căutăm?

Cineva care poate lucra independent, dar poate funcționa bine și în echipă. Fete plăcute care știu să mulțumească clienții, doamne care sunt sociabile și se bucură de munca lor.

Ce ne așteptăm?

Ne așteptăm să fiți în posesia unui pașaport european valabil. O domnișoară arătosă, reprezentativă, cu vârsta cuprinsă între 18 și 35 de ani. Cunoaștere bună a limbii engleze.

Ce îți oferim?

Oferim posibilitatea de a câștiga foarte bine. Un loc de muncă incredibil de confortabil și mai presus de toate sigur, cu colegi grozavi. Programul de lucru poate fi stabilit prin consultare.

Interesat?

Simțiți-vă liber să aplicați direct, răspunzând la aceasta și adăugați o fotografie recentă.

Aşteptăm cu nerăbdare să auzim veşti de la dumneavoastră. Sunați sau trimiteți un mesaj prin WhatsApp la 0032488393022

Echipa Sara's Secret Câștigați un venit foarte bun în Belgia!! Sara's Secret cauta urgent fete.

ID: 8821