Ponudba za delo za ženske na področju erotične masaže

lokacija

Država:
Hungary
mesto:
Balatonfured

Kategorija

Erotična masaža

Potrebe po spolu

Moški

Stroški selitve

Plačajte

Izkušnje

Ni potrebno

Prenočišča

Zagotovljeno

Opis dela

Za naš salon v 13. okrožju (ne na plaži Marina!) z uveljavljeno klientelo, ki odlično posluje že več let, iščemo mlada, zahtevna dekleta s poštenimi pogoji, ki se začnejo takoj!

Zajamčen mesečni zaslužek 2 – 3 milijone HUF!

Kaj vam ponujamo:

Legalno, prijavljeno delo
Zakonita, zakonita zaposlitev
Nadpovprečna plača
Mlada, prijazna družba, družinsko vzdušje
Brezplačno profesionalno fotografiranje
Stalna stabilna zaposlitev
Prosti vikendi
Če ste začetnik ali potrebujete usposabljanje
Delamo z visokimi cenami in poskušamo zagotoviti kakovostno stranko
Vsi dodatki so 100% vaši
Na voljo tudi prenočišča
Takojšnji začetek
Naša pričakovanja:

Dekorativna zunanjost
Zanesljivost
Zahtevno, natančno delo
Pomembno je, da želite zaslužiti denar in želite delati! V vseh primerih smo pošteni in to pričakujemo od naših prosilcev. Edinstveno pri nas tudi poročanje ni ovira, če vam je to pomembno.

Pozdravljamo vašo prijavo s fotografijo v polni velikosti po telefonu, e-pošti in WhatsApp!

ID: 8690