Prosta delovna mesta za dekleta v zasebnem klubu

lokacija

Država:
Belgija
mesto:
Aalst

Kategorija

Ostalo

Potrebe po spolu

Moški

Stroški selitve

Plačajte

Izkušnje

Ni potrebno

Prenočišča

Zagotovljeno

Opis dela

Drage moje dame,

Naš klub v Belgiji išče lepa simpatična mlada dekleta, ki bi se pridružila naši ekipi.

V našem klubu je še prostora za nekaj lepih deklet. Sara's Secret je uspešen klub, kamor prihaja najrazličnejša publika in vsi so dobrodošli. Ste vi tista privlačna in družabna mladenka, ki se bo pridružila naši ekipi?

Kaj iščemo?

Nekdo, ki zna delati samostojno, a zna dobro delovati tudi v timu. Prijetna dekleta, ki znajo ustreči strankam, dame, ki so družabne in uživajo v svojem delu.

Kaj pričakujemo?

Pričakujemo, da imate veljaven evropski potni list. Lepa, reprezentativna mlada dama, stara med 18 in 35 let. Dobro znanje angleškega jezika.

Kaj ponujamo?

Ponujamo možnost zelo dobrega zaslužka. Neverjetno prijetno in predvsem varno delovno mesto s super sodelavci. Delovni čas se lahko določi po dogovoru.

Zainteresirani?

Lahko se prijavite neposredno tako, da odgovorite na to in dodate nedavno fotografijo.

Komaj čakam da se slišimo. Pokličite ali pošljite sporočilo prek WhatsAppa na 0032488393022

Sarina tajna ekipa Zaslužite zelo dober dohodek v Belgiji!! Sara's Secret nujno išče dekleta.

ID: 8821