Oferta pracy w branży dla dorosłych dla dziewcząt

Lokalizacja

Kraj:
Holandia
Miasto:
Alkmaar

Kategoria

Inne

Potrzeby płci

Kobieta

Koszty przeniesienia

Zapłacić

Doświadczenie

Niekoniecznie

Zakwaterowanie

Opatrzony

Opis stanowiska

Luksusowy hotel na 5 piętrach z recepcją i obsługą pokojową + możliwość pracy dla dorosłych VIP.

W przeciwieństwie do dobrze znanej dzielnicy czerwonych latarni, jest to dyskretna holenderska praca erotyczna i dla dorosłych, więc jest to dobry wybór, nawet jeśli chcesz po prostu maksymalnie wykorzystać lato dzięki rezerwacji na 1-2 tygodnie z podstawową znajomością języka angielskiego. To wyrafinowane, eleganckie miejsce pracy, które regularnie odwiedzają bogaci biznesmeni z Rotterdamu, aby elegancko traktować młode dziewczyny (21+).

Legalna, zarejestrowana praca dla dorosłych za godziwą zapłatę!

W tym holenderskim salonie erotycznym, działającym od kilkudziesięciu lat, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojej pracy. Po przybyciu do centrum miasta Twój gość zostanie przywitany przez recepcjonistę, jak w pięciogwiazdkowym hotelu, a obsługa pokoju jest częścią tego doświadczenia. Możesz wybierać spośród indywidualnie zaprojektowanych luksusowych pokoi lub cieszyć się komfortem spa z sauną i jacuzzi. Oczywiście wszystkie narzędzia potrzebne do pracy są do Twojej dyspozycji. W takim środowisku ceny są oczywiście wysokie, więc będziesz w stanie zarobić dużo pieniędzy w krótkim czasie!

Pięciopiętrowe, luksusowe miejsce pracy w stylu hotelu jest objęte pełną reklamą na wszystkich platformach, w tym w holenderskiej telewizji, więc nie musisz się nawet martwić o reklamy, zawsze będziesz mieć gości, o każdej porze roku.

60:40% – dodatki są Twoje – 5000 EUR zarobków tygodniowo!

Ty decydujesz o swoim serwisie i godzinach pracy, nic nie jest obowiązkowe i czegokolwiek potrzebujesz, kierownictwo jest zawsze do Twojej dyspozycji.

W każdym pokoju znajdziesz: sejf na kosztowności, klimatyzacja, lustrzane ściany, łóżko typu king-size, łazienka.

Jeśli bardziej interesuje Cię praca dla dorosłych:

Możesz pracować także jako dorosła dziewczyna, wtedy wymagana jest stabilna znajomość języka, samodzielność i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne! Będziesz mieć klientelę wysokiej klasy, co sprawia, że ​​elegancki strój jest koniecznością. Jako dorosły możesz zarobić tyle pieniędzy, ile chcesz, w jeszcze krótszym czasie!

Holandia – Rotterdam.

Nie przegap szansy na odkrycie nowego kraju, który wiele osób nazywa mini-Manhattanem – nie bez powodu. Ciągły gwar letnich zajęć, festiwali i karnawałów przyciąga do miasta wielu turystów i nowych gości. W kraju nie ma gór; dlatego klimat w całej Holandii jest umiarkowanie ciepły, morski i wilgotny, więc jeśli chcesz opalać się na nabrzeżu, możesz to zrobić w każdej chwili swojego wolnego czasu.

Czego potrzebujesz, aby złożyć wniosek?

Ważny dowód osobisty

Komunikatywna osobowość

21 lat lub starszych

Dyskrecja, uczciwość i rzetelność

Znajomość angielskiego

Dzięki centralnej lokalizacji, w pobliżu znajdują się sklepy i przystanki komunikacji miejskiej, więc niezależnie od tego, czy planujesz dzień wolny, zakupy, czy po prostu poznajesz miasto, w ciągu kilku minut dotrzesz tam, gdzie chcesz.

ID: 8503