Locuri de muncă pentru adulți pentru femei

Locație

Țară:
Germania
Oraș:
Berlin

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Managementul profesional este cheia pentru câștiguri de top – alege oferta de muncă privată pentru adulți Sexy Babes, stabilită de ani de zile!

Sexy Babes se afla in Germania, in orasul Mannheim si functioneaza cu o clientela stabila de multi ani, asa ca in orice perioada a anului cand aplici pentru aceasta oferta de munca adult, vei pleca multumit la finalul sejurului. Oaspeții obișnuiți galanti sunt întotdeauna bineveniți să cunoască doamne noi și drăguțe care vorbesc limba germană de bază și le puteți găzdui în camere moderne renovate.

Și aici, sistemul familiar de procente funcționează, ceea ce înseamnă, de asemenea, că nu puteți intra niciodată în minus și veți obține majoritatea câștigurilor: 60% + TOATE EXTRA – fără cheltuieli ascunse! În plus, costul integral al anunțurilor tale premium este plătit de proprietar!

Dacă ai peste 18, dar sub 50 și vrei să lucrezi într-o echipă mică, într-un loc de muncă erotic german legal, înregistrat, aceasta este șansa ta! Ești 100% responsabil de ceea ce faci și nu faci, nimic nu este obligatoriu!

Rezervare:

Puteți rezerva un termen pentru 1-2 săptămâni, dar am dori să planificăm cu dvs. pe termen lung. Așa că vom face tot posibilul să ne asigurăm că vă distrați de minune și că veți câștiga cel mai mult aici!

Ce iti oferim:

câștiguri mari garantate pe o bază permanentă, cu plăți zilnice!

Serviciu opțional – NIMIC NECESAR – poți câștiga bine fără suplimente!

cazare asigurata gratuit, CAMERA PROPRIA, WiFi si bucatarie utilata

clientela obisnuita

reclame premium

parcare gratuita in fata casei

discreție absolută și cele mai bune condiții de muncă

Nu ezitați să întrebați / aplicați, proprietarul va răspunde cu plăcere la toate întrebările dvs.!

ID: 8385