Post vacant in domeniul hostess pentru femei

Locație

Țară:
Germania
Oraș:
Berlin

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Posibil

Experiență

Nu este necesar

Cazare

Posibil

Descrierea postului

Deschis în Hanovra de 15 ani cu trafic stabil – vino și încearcă!

Management german, echipa de ajutor, cazare separata, munca independenta.

240 mp pe 3 nivele, bar, sauna si camere tematice de lucru cu baie separata + jacuzzi.

Ești în căutarea unui loc de muncă pentru adulți erotic nou, de înaltă calitate și solicitant în Germania, cu un potențial de câștig excepțional de mare într-o echipă prietenoasă? Vrei să lucrezi independent, ca propriul tău șef? Atunci acesta este locul tău!

Clubul Casanova XL exclusivist, cu aer condiționat complet din Hanovra, întâmpină cele mai frumoase fete care se bucură de munca lor, pe care oaspeții noștri obișnuiți le mulțumesc galant.

Câștiguri foarte mari – extras sunt ale tale!

La noi, nu poți fi niciodată „în minus” pentru că primești și 50% reducere la băuturi!

Pe cine așteptăm:

Vârsta 21-35

natura amabila prietenoasa

muncă independentă

Afacerea noastră erotică este situată la doar 200 m de gara principală și la 100 m de stația de autobuz Hanovra.

De asemenea, oferim cazare privată chiar lângă club – tot cu partenerul tău!

Puteți aplica cu fotografii la unul dintre datele de contact furnizate, iar noi vom fi bucuroși să vă răspundem la întrebări, nu ezitați să scrieți.

ID: 8491