Ofertă de muncă pentru femei din industria masajului erotic

Locație

Țară:
Ungaria
Oraș:
Balatonfured

Categorii

Masaj erotic

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Stimate doamne! Vrei să lucrezi cu cea mai bună echipă din Budapesta?

Caut un coleg nou, arătos, cu servicii bune pentru salonul meu prietenos, erotic central aglomerat din sectorul 13, cu clientelă de elită, calitate superioară, muncă erotică, cu servicii bune, voi arăta tuturor doamnelor începătoare totul. profitați la maximum de câștigurile așteptate.

Așteptări: fii o fată drăguță, decorativă, cinstită, ordonată, centrată pe oaspeți, pretențioasă, de încredere și punctuală!

Femeie proprietară, atmosferă fără bărbați! Mai multe momente importante zilnice pe site! Poți lucra pentru mine cu plata zilnică!

Câștigurile tale zilnice depind de tine, totul în plus este 100% al tău!

Fără costuri ascunse, asigur totul pentru job, tu doar aduci pe al tău. Condițiile nu se vor schimba!

Primesc cererile fetelor din Budapesta și din mediul rural. Puteți lucra și de acasă!

Aștept cu nerăbdare cererea dvs. cu cel puțin două fotografii cu figuri complete. Mă poți contacta și pe Viber și WhatsApp.

Dacă doriți să aplicați, este important să includeți un număr de telefon, astfel încât să vă pot contacta cât mai curând posibil!

ID: 8692