Elite Erotic Massage Agency: Post vacant pentru femei

Locație

Țară:
Ungaria
Oraș:
Balatonfured

Categorii

Masaj erotic

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Lucrare de masaj erotic în districtul 13 din Budapesta într-un loc sigur!

Doamnelor! Face visele tale sa devina realitate!

Căutăm doamne drăguțe între 18 și 35 de ani, care sunt interesate de ele și de munca lor, pentru salonul nostru din centrul orașului din Sectorul 13 cu o clientelă largă.

Dacă ești o doamnă decorativă, drăguță, directă, muncitoare, de încredere, auto-motivată, căreia îi place să lucreze cu oamenii, îți oferim o oportunitate de muncă pe termen lung, cu potențial de câștig excelent, salarizare zilnică, instruire gratuită și chiar începere imediată. , cu cazare pentru locuitori din mediul rural. Munca este complet fără sex! Ce oferim: totul este oferit pentru tine. Tot ce trebuie să aduci este pe tine și talentul tău!

Aplicați cu o fotografie completă și câteva rânduri de prezentare și puteți fi sigur că vă voi contacta în aceeași zi!

Mai multe detalii puteți afla în timpul unei întâlniri personale!

Ce este furnizat:

potențial ridicat de câștig
plata zilnica
spirit de echipa
cinste
instruire pentru angajare
sedinta foto gratuita
programează-ți propriul timp

Dacă sunteți interesat de anunțul meu, aștept cu nerăbdare cererea dvs.

ID: 8721