Post vacant exclusiv pentru femei în industria adulților

Locație

Țară:
Regatul Unit
Oraș:
Aberystwyth

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Stimate doamne. Căutăm noi fețe sexy la agenția noastră datorită afacerii și clientelei noastre în expansiune.

Beneficii: Lucrați cu o echipă plină de inimă, mâncare oferită, cazare îngrijită, cu peste 450 GBP pe zi pentru jumătate de normă și mai mult pentru normă întreagă și oportunitatea de a fi promovat în posturi superioare.

Siguranța și confidențialitatea dvs. sunt importante pentru noi, ne vom asigura că identitatea dvs. este păstrată secretă și securitatea este întotdeauna cu dvs.

Indiferent dacă sunteți un nou venit în industrie sau un profesionist cu experiență, ne străduim să vă ajutăm să vă integrați cu pregătirea de bază și cu propriul apartament privat pentru intimitate. Telefonul va fi gestionat de un reprezentant, iar reclamele dvs. online vor fi făcute și gestionate pentru dvs.

Dacă îți place independența, facem, de asemenea, oferte de plată.

Luați legătura cu noi în curând!

ID: 8787