Locuri vacante pentru fete in domeniul modelingului

Locație

Țară:
Australia
Oraș:
Aberdeen

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Hunni angajează acum FIFO! Hunni este cea mai importantă agenție de turism din Australia. Angajații noștri câștigă mai mult decât orice alt angajat din industria serviciilor, deoarece monitorizăm constant tendințele clienților pentru a ne asigura că aveți cel mai de succes plasament posibil. Cu peste 25 de ani de experiență în industrie, echipa noastră de management sprijină angajații noștri și lucrează din greu pentru a menține standardele din industrie.
Ceea ce oferim:
1. Siguranța noastră este esențială și, deoarece ne ocupăm exclusiv de servicii de apelare, vă oferim un șofer instruit în materie de securitate, care rămâne cu dvs. în timp ce sunteți în tură.
2. O structură de comisioane care începe de la 75/25 împărțite în favoarea dvs., pentru prima lună pentru a doua lună, apoi, în funcție de performanță și angajament, comisionul este negociat individual.
3. Proprietarii/conducerea noștri se angajează să ofere un mediu de lucru sigur și, în general, cooperează cu personalul de asistență pentru a se asigura că toată lumea este confortabilă și în siguranță în timpul procesului și al turului în ansamblu.
4. Cazare si deplasare asigurate cu anumite conditii.
5. Acces la jetul nostru privat exclusiv cu anumite condiții aplicate.
6. Activități de întrerupere a turneului social și programul de recompensă lunară a companiei. Odată cu extinderea bazei noastre actuale, putem oferi atât ture de zi, cât și ture de noapte, lucrând mai puține ore și câștigând mai mulți bani este obiectivul operațional.
Căutăm următoarele pentru a vizita cu noi:
1. Femeile foarte motivate cu vârsta cuprinsă între acest an sunt libere să facă turnee cu noi cu Fly-in, Fly-out, timp liber în orașul natal.
2. Să fiți capabil să lucrați o perioadă de trei săptămâni departe de casă, cu o săptămână din patru petrecută în timpul liber la domiciliu, cu condiția să lucrați 4-5 zile pe săptămână pentru o perioadă de trei săptămâni, până la, dar fără a se limita la 12 ore pe schimb.
4. Să se distreze cu locul de muncă și să creeze o relație bună de lucru cu clienții și rerezervarea clienților.
5. Să lucreze fără droguri și în conformitate cu cerințele politicilor și procedurilor SSM.

ID: 8156