Job erotic! o șansă pentru femeile strălucitoare și încrezătoare

Locație

Țară:
Regatul Unit
Oraș:
Aberystwyth

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Lollipop, o agenție de elită și de înaltă clasă, recrutează în mod activ noi doamne pentru viitoarea noastră lansare din octombrie.

Suntem o agenție condusă de Marea Britanie, cu peste 15 ani de experiență în domeniu.

Ce căutăm:

Doamne încrezătoare, prietenoase și profesioniste

Engleză bine vorbită

Stil de viață sănătos

Nici experienta necesara

Beneficii:

Salariu competitiv cu beneficii excelente

Ture flexibile

Șofer și securitate

Rezervări internaționale (opțional)

Oportunități în alte domenii ale industriei: filmare, modelare și OnlyFans (opțional)

Eligibilitate:

Trebuie să fie 18 +

Trebuie să poată lucra în Marea Britanie

Trebuie să aibă un act de identitate valabil cu fotografie

Trebuie să fie situat în Manchester sau să fie dispus să facă naveta

Ești gata să ni te alături?
Vizitați site-ul nostru și completați formularul de înregistrare. Vom lua legătura imediat.

Alternativ, contactați Amelia prin e-mail, telefon sau WhatsApp pentru mai multe informații.

Vă mulțumim că ați luat în considerare Lollipop. Asteptam sa auzim de tine.

ID: 8789