Locuri vacante pentru femei în industria adulților. Alătură-te echipei noastre!

Locație

Țară:
Danemarca
Oraș:
Aalborg

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Dacă aveți nevoie să vă îmbunătățiți situația de locuit, să economisiți bani pentru a vă cumpăra propriul apartament, casă sau pentru a explora afacerea visului dvs. sau sunteți în căutarea unui loc de muncă cu venituri mari pentru stilul dvs. de viață generos, atunci vă putem ajuta.

Cea mai bună ofertă de muncă pentru femeile care caută un loc de muncă cu rate mari. Potential de a castiga peste 5.000 de euro in salariu saptamanal. Mai puțină muncă și plată mai mare. Cele mai bune condiții de muncă din Danemarca, o țară scandinavă bogată, plină de domni curați și politicoși.

Despre tine:

– Experiența nu este importantă.

– Nu trebuie să arăți ca un model, dar îți sporește câștigurile

– Dedicat în această meserie

- Serviciu minte cu atitudine pozitivă

– Să aibă o etică bună în muncă

– Sunt necesare haine de lucru diferite. Cum ar fi lenjerie etc.

– Nu beți alcool și nu consumați droguri!

Serviciul de bază este: Sex cu prezervativ, muie cu prezervativ, lins, masaj, 69 și diferite poziții

– TOATE SUPPLIMENTELE PENTRU FETE: depinde de ceea ce oferiți

– Rezervările sunt de la (15 minute – 80 EUR) la (60 de minute – 200 EUR)

– Programul de lucru este de la 9:23 la XNUMX:XNUMX (orele de lucru sunt flexibile)

– Doar 2 fete in fiecare apartament.

– Camera ta privată pentru muncă și somn

– Este posibil să aduci o prietenă ca să fii doi și să te simți mai în siguranță.

Locurile noastre și regulile tale:

– Nu trebuie să iei un client pe care nu-l dorești

– Urmăm și respectăm îndrumările dumneavoastră

– Folosim doar selfie-uri proaspete și noi pentru reclame!

Despre clienții noștri danezi:

- Curat

- Politicos

– Respectuos

– Domnilor

– Bogat

Despre noi. Avem:

– Peste 10 ani de experiență

– Gamă largă de clienți serioși cu mulți bani

– Mai multe apartamente în orașe mari. Rotație săptămânală

– Numai în apel. Fără apel

– O clientelă largă de domni danezi

– Apartamente curate si complet utilate

Vă putem sprijini cu cheltuielile de călătorie dacă este necesar. Dacă aveți întrebări sau doriți să aflați mai multe despre această ofertă de muncă, vă rugăm să ne contactați pe WHATSAPP: +45 52 65 67 22. Suntem bucuroși să vă sprijinim în orice fel.

ID: 8825