Post liber în masaj erotic pentru femei

Locație

Țară:
Australia
Oraș:
Aberdeen

Categorii

Masaj erotic

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

Posibil

Descrierea postului

Se caută doamne cu vârsta între 20 și 30 de ani pentru terapie de masaj erotic de vârf. Nu este necesară experiență. Oferim formare completă pentru doamne bine prezentate, prietenoase și deschise. Timp parțial și ture casual disponibile de la 9:9 la 1000:XNUMX. Suntem situati în Perth, Australia de Vest, într-un apartament privat cu camere de masaj bine mobilate cu gust. Garantat XNUMX USD pe zi. NU SUNT OFERITE SERVICII DE SEX ÎN SEDIUL NOSTRU.
Trebuie să vă simțiți confortabil să salutați clienții noștri în lenjerie. Atât nuditatea, cât și atingerea sunt incluse în masaj. Masajul erotic este o modalitate uimitoare de a-ți completa **********-ul în timp ce studiezi, călătorești sau vrei să mergi mai departe pentru a cumpăra lucrurile pe care le dorești. Toate naționalitățile sunt binevenite, dar trebuie să vorbești engleză, să ai o personalitate optimistă, să fii punctual. Cazarea, biletele de avion pot fi aranjate dacă nu sunteți în Perth.
Vă rugăm să vă transmiteți interesul sau contactul pentru a aranja un interviu.
Lisa

ID: 8131