Post vacant in domeniul dansului de club pentru fete

Locație

Țară:
Australia
Oraș:
Aberdeen

Categorii

Cluburi și Cabaret

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

Posibil

Descrierea postului

Bună doamnelor,
Sunteți invitat să aplicați pentru locuri de muncă disponibile. Avem acum 12 locații în Melbourne și oferim un mediu de lucru favorabil.
Vă rugăm să vedeți mai jos o listă a locațiilor disponibile:
1 Locație de dans * Vise: 1 Elizabeth St, Melbourne
11 Alte locații:* Club Keys: 67 Keys Road, Moorabbin* Spellbound: 9 Darbyshire St, Williamstown * Fantasy Dreams: 10 Graham Rd, Clayton South * Pleasure Dome: 44 Gladstone St, South Melbourne NOU* Ultimates of North Shore: 4 Seaside Parade, North Shore * Flame Angels: 895 Mountain Hwy, Bayswater * Red Light: 44a Winterton Road, Clayton NOU * Paradise Angels: 31 Wells Road, Seaford * New Palace: 31 Aster Ave, Carrum Downs * Oasis Of The North: 94 Trawalla Ave, Thomastown
Oferim următoarele beneficii: - Formare completă oferită – Nu este necesară experiență – Plată zilnic cu numerar – Mediu distractiv și prietenos – Program flexibil – Câștigă până la săptămână – Asistență pentru transport și cazare oferite
Te-ar interesa să aplici? Vă rugăm să răspundeți cu fotografia, numele și numărul dvs. de mobil sau contactați Mike Jones

ID: 8159