Locurile vacante sunt disponibile pe liniile telefonice pentru adulți

Locație

Țară:
Statele Unite ale Americii
Oraș:
Albuquerque

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie
Masculin
shemale

Cheltuieli de relocare

Nu plătiți

Experiență

Nu este necesar

Cazare

Nu e disponibil nu e asigurat nu e prevazut

Descrierea postului

Lucrați de acasă pentru cea mai mare companie de telecomunicații pentru adulți din țară. Căutăm talente vocale grozave care să lucreze în intimitatea propriei case pe liniile noastre telefonice pentru adulți. Veți avea un anonimat complet și veți fi tratat cu profesionalism și respect. Oferim, de asemenea, un program exclusiv de recompense pentru talentele noastre vocale, pentru a câștiga bani și pentru a recompensa puncte în același timp! Vizitați PhoneStars și faceți clic pe Aplicați acum! Avem tot ce este mai bun din ceea ce contează cel mai mult pentru tine – „Vorbește în seara asta, cumpără mâine”.

ID: 8622