Locuri vacante pentru doamne din industria adulților de la cea mai bună agenție

Locație

Țară:
Regatul Unit
Oraș:
Aldershot

Categorii

Altele

Nevoile de gen

Femeie

Cheltuieli de relocare

Plătește

Experiență

Nu este necesar

Cazare

prevăzut

Descrierea postului

Hei fetelor! Gestionăm fete premium, de calitate superioară, asigurând venit garantat!

Vă oferim un mediu sigur și pozitiv pentru a excela și a reuși, precum și pentru a vă atinge toate obiectivele.

Compania mea și cu mine căutăm în prezent să colaborăm cu fete frumoase care sunt extrem de motivate, elegante și sociabile.

Salariul standard ar fi un minim săptămânal de 4000 GBP.

Nu este nevoie de experiență. Dacă simțiți că sunteți potrivit să lucrați cu noi, vă rugăm să luați legătura cu câteva detalii despre dvs. și 3 fotografii, inclusiv o fotografie pe toată lungimea.

Mai multe despre noi:

Locație: centrul Londrei (Bond Street, Mayfair, Knightsbridge, Kensington).

Securitate: Securitatea este întotdeauna prezentă și toate proprietățile noastre au cel mai bun CCTV.

Orar: Flexibil, dar se preferă minim 3 zile pe săptămână.

Varsta: 18 - 30 de ani.

Taxe: nu primim nicio taxă de la dvs. inițial.

Extra: Oferim ședințe foto profesionale pentru toate fetele noastre care arată că sunt hotărâte.

Cazare asigurată în timpul lucrului.

ID: 8679